alus darītava

brūzis manufaktūra

 

Alus darītavas produkti

Alus Lutausis India pale ale 5.8 % – vidēji viegls ,dūmakains, gaišais alus, kura garša ir piesātināta ar vairākiem aromātiskiem apiņiem.Garšā jūtamas gan rūgtuma , gan vieglas patīkamas citrusa notis.

Alus Lutausis APA 5.5 % – izteikta sešu dažādu apiņu garšu saspēle, kas veido unikālu, sabalansētu alus garšas kaskādi.

Alus Lutausis New England Ipa 6 % – vidēji viegls ,dūmakains, gaišais alus, kura garša ir piesātināta ar aromātiskiem apiņiem.

Alus Lutausis Šokolādes Porteris 8 % – tumšais porteralus ar siltu kafijas,šokolādes un mazliet dedzināta iesala saldenu garšu.Harmoniski apvieno sevī rūgtumu ,saldumu un skābumu.

Alus “Arhitekts” Apa 5.3% – gaišais Amerikāņu Eils ,viegls ar maigu ,vilinošu un mazliet jūtamu citrusa aromātu un garšu .Triju izcilu apiņu apvienojums.

Alus “Ķīmiķis” Sarkanā Ipa 5.8% – tumšais alus ar pievienotu rudzu iesalu,kas dod tam īpaši noslēpumaini samtaini tumši karmīnsarkanīgu nokrāsu un īpašas tikko manāmas karameles smaržas un garšas buķeti. 

Alus “Audējs” Dubultā Ipa 7.9% – stiprs alus stipriem cilvēkiem ,tumša dzintara krāsā ar karamelu iesalu ,kas dod produktam tikko manāmu saldumu.Sabalansēts Columbus,Amarillo un Citra apiņu daudzums ,lutinās ar vieglu citrusa smaržu. 

Alus “Mūrnieks” Baltijas Porteris 8% – tumšais porteralus ar šokolādes un mazliet dedzināta iesala garšu , kas lieliski sasildīs aukstākos vakaros ,neatkarīgi no gadalaika.

Alus skābais “Rabarberu -Aroniju” 3% – skābais augļu- ogu alus /Sour Ale/ – skābs / bez pievienota cukura/ , produkta ražošanai tiek izmantotas vietejās izcelsmes aroniju un rabarberu sulas. Viegls,atspirdzinošs ,skaistā sarkanā krāsā ,atspirdzinošs alus.

Alus gaišais lāgeris “Tehniķis” 4.7% – lager alus, kam piemīt viegla, svaiga, atspirdzinoša garša un smarža. Derēs jebkurai gaumei, pasniedzams pie dažādiem pamatēdieniem un uzkodām.